Hakkımızda

Hakkımızda

Süper Elektrik, enerji sektöründeki uzmanlığı sayesinde hizmette farklılaşmayı hedeflemektedir.

20 YILI AŞKIN DENEYİMLE ENERJİ HİZMETLERİ...

Süper Grup bünyesinde yer alan Süper Enerji, çevre bilinci gelişmiş politikalarla yenilenebilir enerji kaynakları alanında hizmet vermektedir. Hidroelektrik enerji, rüzgar enerjisi ve jeotermal enerji santralleri kapsamında çevre dostu elektrik üretim tesislerini bünyesinde barındırmaktadır.


SÜPER ENERJİ KİMDİR?

Süper Enerji sektörün farklı alanlarında yirmi yıla yaklaşan tecrübesiyle güneş enerjisinden, elektrik santrallerine, hidroelektrik tesislerden, rüzgar enerjisine uluslararası ve yerel alanlarda enerji hizmetleri sunmaktadır.İnsanı ve çevreyi odağına alan Süper Enerji, yenilikçi çözümler üreten nitelikli insan kaynağı ve çevreye duyarlı üretim gücü ile nitelikli enerji tedariğinin güvenle sürdürülebilirliğini sağlamaktadır.Yüksek kapasiteli üretim santralleri ile enerji sektörüne yenilikçi çözümler sağlamayı hedefleyen Süper Enerji üretim planlaması, fiyatlandırma, satış işlemleri gibi birçok okazyonda faaliyet vermektedir.

Herkes için ulaşılabilir sürdürülebilir küresel enerji dönüşümünün öncüsü olarak enerji tedariğinin sürekliliğini sağlamak.

Doğaya ve kültürel mirasa risk oluşturabilecek bütün etkileri göz önünde bulundurarak, yüksek teknoloji çözümlerle yarının ihtiyaçları doğrultusunda, sürdürülebilir enerji dönüşümünü hızlandırmaktır.

Süper Enerji sürdürülebilir güç olma vizyonu doğrultusunda; üretimden ulaştırmaya tüm faaliyet süreçlerinde; insana, doğaya ve yerel kanunlara saygılı olarak süreçlerini gerçekleştirir. Tüketici deneyimine odaklanarak süreç, ürün ve hizmetleri iyileştirmeyi hedefler. Sürdürülebilir güç olmak hedefini benimseyerek yaptığı yeni yatırımlarla, köklü sektörel tecrübesini göz önünde bulundurarak, stratejik hedeflerine ulaşmak için gerekli tüm kaynakları ayırır. Mevcut kurum yapısını ve yeni yatırımlarını kurum kültürü doğrultusunda, ilkelerine bağlı kalarak iyileştirmeyi, geliştirmeyi hedefler.